Szanowni Rodzice!

Witamy w nowym roku szkolnym i życzymy zadowolenia z pobytu w przedszkolu Wam i Waszym dzieciom!

8 września 2016 odbyło się zebranie informacyjne, na którym podane zostały najważniejsze informacje dotyczące przedszkola.

14 września urządziliśmy w ogrodzie Święto Ziemniaka z pieczeniem placków na blasze. Pogoda dopisała, impreza bardzo się udała. Odwiedził nas prezes MK PZKO Czeski Cieszyn p. Józek Gurbiel i przekazał naszemu kołu Macierzy Szkolnej dar finansowy w postaci 4.000,-Kč, za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Dziękujemy też p. Wantulokom za sponsoring ziemiaków i p.Ciahotnym za dar 500,-Kč ze sprzedaży napojów. Dziękujemy wszystkim, którzy zaagażowali się w organizację imprezy.

Terminy wakacji w r.szk.2016-17:
Jesienne 26 – 27 października (dyżur w naszym przedszkolu)
Zimowe 23 grudnia – 2 stycznia (przedszkola zamknięte)
Wiosenne 13 – 17 marca (dyżur na ul.Moskiewskiej)
Wielkanocne 13 kwietnia (dyżur na ul.Grabińskiej)